O BlueTank

Blue Tank Poland sp. z o.o. to przedsiębiorstwo ze 100% kapitałem polskim. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie. Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż NOXy / AdBlue oraz systemów do magazynowania i tankowania NOXy / AdBlue. Blue Tank jest aktualnie jednym z liderów dystrybucji NOXy / AdBlue w Niemczech oraz w zachodniej części Polski.

 

Przyjazny dostawca

Naczelną dewizą Blue Tank jest „przyjazność wobec Klienta”. Dla nas nie są to tylko puste słowa. Nasza przyjazność przejawia się między innymi w tym, że potrafimy i chcemy uważnie słuchać naszych Klientów i każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Nie trzymamy się ściśle określonych odgórnie wytycznych sprzedażowych – nasze podejście do Klienta cechuje duży stopień elastyczności i empatii. Jesteśmy pewni, że każdy Klient, który rozpocznie z nami współpracę, bez wahania będzie mógł potwierdzić, iż Blue Tank to przyjazny dostawca. Na to wyróżnienie ukierunkowane są wszystkie nasze działania na każdym szczeblu naszej firmy.

 

Sukcesy Blue Tank w Niemczech oraz w Polsce

Niewątpliwym dużym sukcesem Blue Tank sp. z o.o. jest osiągnięcie silnej pozycji na trudnym rynku dystrybucji AdBlue w Niemczech. Nie byłoby to możliwe bez znakomitej i opartej na wzajemny zaufaniu i poszanowaniu współpracy z naszymi niemieckimi partnerami dystrybucyjnymi – dużymi i bardzo dużymi firmami handlowymi. Nasi niemieccy partnerzy zaufali nam, a my ich nie zawiedliśmy. Jesteśmy szczególnie cenieni za naszą elastyczność w działaniu i natychmiastowe reagowanie na dynamicznie zmieniające się potrzeby naszych Klientów. Miło jest nam słyszeć komplementy i słowa uznania od naszych Klientów, którzy z chęcią wystawiają nam znakomite referencje i polecają nas innym firmom.

We wrześniu 2012 roku weszliśmy z ofertą na rynek polski, co poprzedziły wielomiesięczne przygotowania, w takcie których opracowywana była koncepcja marketingowa. Udało nam się zidentyfikować istotne braki u konkurencji oraz patologie rynkowe i skutecznie wyróżnić z naszą ofertą rynkową, co znajduje swoje potwierdzenie w dynamicznie rosnącym poziomie sprzedaży.

Zamów
teraz
»

Zestawy do tankowania

wszystkie »